W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Letnia wystawa członków TPSP

Data rozpoczęcia 2019-07-12
Data zakończenia 2019-08-28
Miejsce Galeria TPSP "Przy Bramie", ul. Grodzka 34/36
Organizator Galeria TPSP "Przy Bramie"
Udział Bezpłatny
Kategoria Wystawa

Towarzystwo Przyjaciół Sztuk Pięknych w Lublinie zaprasza na letnią odsłonę prac twórczości jej członków. Na wystawie będą wyeksponowane prace charakteryzujące się dużą różnorodnością zarówno technik malarskich jak i podejmowanych tematów. Prace będą wystawione na sprzedaż, a dodatkowym atutem wystawy jest możliwość negocjacji cen.

Będzie również możliwość spotkania się z samymi twórcami prac, którzy w okresie letnim dyżurują w naszej galerii zwłaszcza w weekendy. Wśród tematów prac z pewnością znajdziemy pejzaże, martwą naturę, kwiaty, architekturę, portrety, abstrakcje, także kopie znanych mistrzów. Obrazy olejne i akrylowe zarówno na płótnie, jak i na papierze, akwarele, prace wykonane pastelem suchym i olejnym, rysunki, grafiki oraz figurki ceramiczne.

W okresie letnim planowane są również pokazy malarskie przed galerią, tak aby można było podejrzeć artystów przy pracy.

Najważniejsze wydarzenia cykliczne