W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Promocja książki "Ignacy Gogolewski. Od Gustawa Konrada do ...Antka Boryny "

Promocja książki "Ignacy Gogolewski. Od Gustawa Konrada do ...Antka Boryny "
Data rozpoczęcia 2008-11-29
Godzina rozpoczęcia 17:00
Miejsce Teatr im. Juliusza Osterwy, ul. Gabriela Narutowicza 17
Kategoria Promocja

"Ignacy Gogolewski. Od Gustawa Konrada do ...Antka Boryny " - rozmawia Jolanta Ciosek

Ignacy Gogolewski występował na scenach teatralnych, przed filmowymi i telewizyjnymi kamerami
oraz mikrofonami Polskiego Radia ponad pięćdziesiąt lat. W rozmowie z Jolantą Ciosek opowiada o swojej drodze artystycznej, wadach i zaletach profesji aktora, o swoich rolach i wybitnych kolegach ze sceny. Mówi także o kolejach życia osobistego, dzieciństwie, dorastaniu, o związkach z kobietami i dziećmi.
Ignacy Gogolewski był dyrektorem naczelnym i artystycznym Teatru imienia Juliusza Osterwy
w Lublinie w latach 1980-85.

Jolanta Ciosek– dziennikarka, absolwentka teatrologii Uniwersytetu Jagiellońskiego. Przez wiele lat była konsultantką programową w Teatrze im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie. Pełniła również funkcję wicedyrektora Międzynarodowego Triennale Grafiki. Na łamach krakowskiego „Dziennika Polskiego” zajmuje się tematyką teatralną, opublikowała kilkaset wywiadów z twórcami teatru, filmu i telewizji.Wstęp wolny. Wejściówki do odbioru w kasie biletowej od 17 listopada.

CreArt. Sieć miast na rzecz twórczości artystycznej