W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Dni otwarte w szkołach podstawowych

28.02.202008:47

 W związku ze zbliżającym się postępowaniem zgłoszeniowym i rekrutacyjnym do szkół podstawowych, zachęcamy rodziców i dzieci do udziału w dniach otwartych, które pozwolą zapoznać się z ofertą szkół prowadzonych przez miasto Lublin. Szczegółowy terminarz zawiera poniższa tabela.

Terminy dni otwartych w szkołach podstawowych prowadzonych przez miasto Lublin

Szkoła Podstawowa nr 1

im. ks. Stanisława Konarskiego

21 marca 2020 r.

godz11.00-14.00

Szkoła Podstawowa nr 2

im. Jana Kochanowskiego

14 marca 2020 r.

godz. 10.00-12.00

Szkoła Podstawowa nr 3

im. Juliusza Słowackiego

28 marca 2020 r.

godz. 10.00-13.00

Szkoła Podstawowa nr 4

im. Adama Mickiewicza

19 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 5

im. Króla Władysława Łokietka

19 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 6
im. Romualda Traugutta

28 marca 2020 r.

godz. 10.00-13.00

Szkoła Podstawowa nr 7

im. ks. J. Twardowskiego

4 kwietnia 2020r

godz. 10:30-12:30

Szkoła podstawowa nr 10

im. Henryka Sienkiewicza

5 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 11

im. Stanisławy Filipiny Paleolog

(Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2)

26 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 14

im. Tadeusza Kościuszki

(Zespół Szkół nr 12)

Nie organizuje dni otwartych

Szkoła Podstawowa nr 15

im. Jana Pawła II

7 lutego 2020 r.

 

Szkoła Podstawowa nr 16

im. Fryderyka Chopina

27 lutego 2020 r.

w godz. 17:00-19:00

Szkoła Podstawowa nr 18

im Macieja Rataja

20 marca 2020 r.

godz .15:00-18:00 – dla klas pierwszych

21 marca 2020 r.

godz .10:00-13:00 – dla klas czwartych i siódmych

Szkoła Podstawowa nr 19

im. J. Czechowicza

17 marca 2020 r.

godz. 16.00-19.00

Szkoła Podstawowa nr 20
im. J. Dąbrowskiego

25 lutego 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 21
im. Królowej Jadwigi

18 marca 2020 r.,
godz. 16.00-17.15

Szkoła Podstawowa nr 22

im. Bolesław Prusa

(Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5)

18 marca 2020 r.

godz. 16:00 – 18:00

Szkoła Podstawowa nr 23

im. Olimpijczyków Polskich

3 marca 2020 r.

godz.17.00-19.00

Szkoła Podstawowa nr 24

im. Partyzantów Lubelszczyzny

03 marca 2020 r.

godz. 10.00-18.00

Szkoła Podstawowa nr 25            

im. Władysława Broniewskiego

3 marca 2020 r.

godzina: 16.30

Szkoła Podstawowa nr 27

im. Marii Montessori

25 lutego 2020 r.

godz. 16.30 - przedszkolne grupy Montessori;

27 lutego 2020 r.

godz. 17.00 - klasy I

Szkoła Podstawowa nr 28 z Oddziałami Integracyjnymi im Synów Pułku Ziemi Lubelskiej

24 marca 2020 r.

godz. 16.45-18.30

Szkoła Podstawowa nr 29

im. Adama Mickiewicza

21 marca 2020 r.

godz. 10.00 – 12.00

Szkoła Podstawowa nr 30

im. Króla Kazimierza Wielkiego

28 marca 2020r. 

godz. 9:00 -1200

Szkoła Podstawowa nr 31

im. Lotników Polskich

24 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 32

z Oddziałami Integracyjnymi

im. Pamięci Majdanka

23 marca 2020 r.

godz. 17.30-19.00

Szkoła Podstawowa nr 33

im. 27. Wołyńskiej Dywizji Piechoty Armii Krajowej

14 marca 2020 r.

godz. 11.00 – oddziały przedszkolne

28 marca 2020 r.

godz. 11.00 - szkoła podstawowa klasy I i IV

Szkoła Podstawowa nr 34

 im. Kornela Makuszyńskiego         

29 lutego 2020 r.

godz. 10:00

Szkoła Podstawowa nr 38

im. Henryka Sienkiewicza

28 marca 2020 r.

godz. 10.00

Szkoła Podstawowa nr 39

 im. Szarych Szeregów

17 marca 2020 r.

godz.16.30-18.30

Szkoła Podstawowa nr 40

im. ,Lubelskiego Lipca 1980’

18 marca 2020 r.

godz. 17.00

Szkoła Podstawowa nr 42

im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego

6 marca 2020 r.

godz.17:00-19:00

Szkoła Podstawowa nr 43

im. Ignacego Jana Paderewskiego

08 lutego 2020 r.

godz. 10:00-13:00

Szkoła Podstawowa nr 44

(Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 4

im. Orląt Lwowskich)

25 lutego 2020 r.

godz. 16.30

Szkoła Podstawowa nr 45

im. Zbigniewa Herberta

22 lutego 2020 r.

godz. 10.00

Szkoła Podstawowa nr 46

im. Króla Jana III Sobieskiego

24 lutego 2020 r.

godz. 16:30-19:00

Szkoła Podstawowa nr 47

Im. Józefa Ignacego Kraszewskiego

25 marca 2020 r.

godz. 17:00-19:00

Szkoła Podstawowa nr 48

im. Józefa Piłsudskiego

20 marca 2020 r.

godz. 8.45-12.00

Szkoła Podstawowa nr 50

im. Stefana Kardynała Wyszyńskiego – Prymasa Tysiąclecia

27 marca 2020 r.

godz. 16:00-18:00

Szkoła Podstawowa nr 51

im. Jana Pawła II

18 marca 2020 r.

godz. 16.30

Szkoła Podstawowa nr 52
im. Marii Konopnickiej

13 marca 2020 r.

15:30-19:00

Szkoła Podstawowa nr 57

im. Jana Kochanowskiego

11 marca 2020 r.

godz. 16:00-19:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 26

im. Janusza Korczaka

12 marca 2020 r.

godz. 10.00

12 marca 2020 r.

godz. 16.00 - Szkoła Filialna SPS 26 dla Dzieci z Autyzmem w tym z Zespołem Aspergera

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 54

(Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnych im. prof. Zofii Sękowskiej)

10 marca 2020 r.

godz. 10:00-13:00

Szkoła Podstawowa Specjalna nr 53

(Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 2)

05 marca 2020 r.

godz. 9.30

Młodzieżowy Ośrodek Socjoterapii ze Szkołą Podstawową nr 56

27 marca 2020 r.

godz. 13:00-15:00