W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs „EUROPA W LUBLINIE. LUBLIN W EUROPIE”

Konkurs „EUROPA W LUBLINIE. LUBLIN W EUROPIE”
30.03.201812:26

Serdecznie zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych, których siedziba znajduje się na terenie Gminy Lublin do udziału w konkursie „EUROPA W LUBLINIE. LUBLIN W EUROPIE”.

Przedmiotem konkursu są projekty ukazujące wpływ Lublina i jego mieszkańców  na historię i kulturę Europy oraz/lub wpływ europejskich wartości, kultury i tradycji na życie społeczne i kulturowe naszego miasta.

Forma projektu jest dowolna, może to być m. in.: reportaż filmowy, radiowy, film, animacja (maksymalnie 10-minutowe), spektakl (nagranie maksymalnie 15-minutowe),  fotoreportaż, praca plastyczna, artykuł prasowy, esej, wywiad.

Do udziału w konkursie szkoły mogą zgłosić zespoły 6-8 uczniów wraz z nauczycielem. Nie będą przyjmowane zgłoszenia indywidualne oraz zespoły międzyszkolne. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwa zespoły.

Nagrodą w konkursie jest 4-dniowy wyjazd dla dwóch zespołów – autorów najlepszych projektów wraz z nauczycielem do Strasburga!

Projekty wraz z załączonym Formularzem zgłoszenia (załącznik nr 1 do Regulaminu Konkursu) oraz Oświadczeniem (załącznik nr 2 do Regulaminu Konkursu) należy złożyć lub przesłać do siedziby Biura – Centrum Współpracy Międzynarodowej, ul. Bernardyńska 3, pok. 315, 20-109 Lublin  w terminie do dnia 23 kwietnia 2018 r. godz. 15:30. Decyduje data wpływu projektu na ww. adres.
Informacja telefoniczna 81 466 19 73

Więcej informacji: https://bip.lublin.eu/prawo/zarzadzenia-prezydenta/r2018/636,23030,2,1,ver.html

Regulamin konkursu oraz załączniki dostępne w plikach poniżej.

Projekt Edu Lublin

baner