W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Spotkanie z Hanią Czaban
18.03.202209:10

17 marca 2022 r. miało miejsce spotkanie pana Mariusza Banacha - Zastępcy Prezydenta Miasta Lubin i pani Ewy Dukiewicz-Sprawki - Dyrektor Departamentu Oświaty i Wychowania z Hanną Czaban - autorką powieści "Cały ten czas".

Hanna jest lubelską licealistką, która może poszczycić się niebywałym sukcesem, jakim jest opublikowanie powieści w ogólnokrajowym wydawnictwie. "Cały ten czas" jest debiutem literackim uczennicy Międzynarodowego Liceum Ogólnokształcącego „Paderewski” w Lublinie, która do tej pory pisała jedynie "do szuflady". Powieść jest zwieńczeniem wielu miesięcy pracy artystycznej, ale także dowodem wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu. Świadczy również o niezwykle efektywnym wykorzystaniu czasu zdalnej edukacji.

Prezydent Mariusz Banach oraz Dyrektor Ewa Dumkiewicz-Sprawka przekazali Hannie wyrazy uznania i gratulacje, a także wręczyli autorce okolicznościowy list.

 

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego