W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Turniej wiedzy o Lublinie pt. "Spacer po Kozim Grodzie".

Turniej wiedzy o Lublinie pt. "Spacer po Kozim Grodzie".
13.02.201712:54

W dniu 8 lutego br. w auli Wydziału Pedagogiki i Psychologii UMCS przy ul. Narutowicza odbył się Turniej wiedzy o Lublinie pt. "Spacer po Kozim Grodzie". Organizatorem turnieju były dwa przedszkola: Przedszkole nr 64 oraz Przedszkole nr 14.

Patronat honorowy nad Turniejem objął Prezydent Miasta Lublina oraz Lubelski Kurator Oświaty. Do Turnieju zgłosiło się 20 przedszkoli z Lublina, Nałęczowa i Mętowa, wystawiając swoich reprezentantów w dwuosobowych drużynach. Dzieci miały do rozwiązania 10 zadań w formie kart pracy, które były wykonywane w określonym czasie odmierzanym przez elektroniczny zegar.
Wszystkie przedszkolaki z zaangażowaniem odpowiadały na pytania. Po zliczeniu i podsumowaniu punktacji przez Jury, wyłonionych zostanie do finału 5 najlepszych drużyn.

Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w przygotowanie przedsięwzięcia a dzieciom i nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowanie do Turnieju.

Więcej zdjęć pod linkiem

Projekt Edu Lublin