W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w V Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie

Uroczyste ślubowanie klas pierwszych w V Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Lublinie
08.11.202209:11

W poniedziałek 7-go listopada 2022 r. w V Liceum Ogólnokształcącym w Lublinie, w związku z urodzinami patronki szkoły Marii Skłodowskiej-Curie, odbyły się obchody Święta Szkoły połączone z uroczystym ślubowaniem klas pierwszych.

Maria Skłodowska-Curie jest nie tylko pierwszą kobietą, która otrzymała Nagrodę Nobla, ale również do tej pory jedyną na świecie, która dostała ją dwukrotnie.

Uroczystość szkolna odbyła się z udziałem zaproszonych gości, m.in. Teresy Misiuk Lubelskiej Kurator Oświaty, Ewy Dumkiewicz-Sprawki Dyrektor Departamentu Oświaty i Wychowania, Jadwigi Mach Przewodniczącej Komisji ds. Oświaty i Wychowania, Zbigniewa Jurkowskiego Radnego Rady Miasta Lublin, emerytowanych dyrektorów szkoły, nauczycieli oraz społeczności V Liceum Ogólnokształcącego.

Projekt Edu Lublin

baner