W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wręczenie nagród uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - laureatom konkursów artystycznych

Wręczenie nagród uczniom szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych - laureatom konkursów artystycznych
23.06.201615:00

Spotkanie z uczniami szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych (zarówno ze szkół prowadzonych przez samorząd, jak również ze szkół prowadzonych przez podmioty inne niż jednostka samorządu terytorialnego) - laureatami międzynarodowych i ogólnopolskich konkursów artystycznych odbyło się 22 czerwca 2016 r. o godz. 1300 w siedzibie Zespołu Szkół nr 5 im. Jana Pawła II przy ul. Józefa Elsnera 5 w Lublinie.

Tegorocznym laureatom wręczono nagrody książkowe i dyplomy, dyrektorzy szkół otrzymali pamiątkowe dyplomy Prezydenta Miasta dla swoich szkół, za osiągnięcia artystyczne uczniów w roku szkolnym 2015/ 2016.
Jedna szkoła podstawowa, jedno gimnazjum i jedna szkoła ponadgimnazjalna, których uczniowie zdobyli największą liczbę nagród, otrzymały puchary Prezydenta Miasta Lublin.

Szkoły Podstawowe
Łącznie nagrodzonych zostało 47 uczniów z 17 szkół, którzy uzyskali 57 nagród.
Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 średnią ocen, co najmniej 4,8 oraz wzorową ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. Wysokość stypendium wynosi 278 zł. Podczas uroczystości otrzymało je 26 uczniów.

Najwięcej laureatów mają placówki:
1. Szkoła Podstawowa nr 30 im. Króla Kazimierza Wielkiego
– 12 uczniów zdobyło 16 nagród,
2. Szkoła Podstawowa nr 51 im. Jana Pawła II
– 5 uczniów zdobyło 7 nagród,
3. Szkoła Podstawowa nr 25 im. Władysława Broniewskiego

– 2 uczennice zdobyły 6 nagród.

Gimnazja

Łącznie nagrodzonych zostało 47 uczniów z 13 szkół, którzy uzyskali 50 nagród.
Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 średnią ocen, co najmniej 4,5 oraz wzorową ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. Wysokość stypendium wynosi 370,00 zł. Podczas uroczystości otrzymało je 24 uczniów.

Najwięcej laureatów posiada Gimnazjum nr 18 im. Macieja Rataja w Lublinie - 7 uczniów zdobyło 9 nagród.

Szkoły ponadgimnazjalne

Łącznie nagrodzonych zostało 20 uczniów z 9 szkół, którzy uzyskali 21 nagród.
Uczniowie – laureaci, którzy uzyskali w I semestrze roku szkolnego 2015/2016 średnią ocen, co najmniej 4,3 oraz wzorową ocenę z zachowania, otrzymali jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Lublin za osiągnięcia w międzynarodowych i ogólnopolskich konkursach artystycznych. Wysokość stypendium wynosi 500,00 zł. Podczas uroczystości otrzymało je 6 uczniów.

Najwięcej laureatów posiada III Liceum Ogólnokształcące im. Unii Lubelskiej - 8 uczniów zdobyło 9 nagród.

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego