W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego

Życzenia z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego
31.08.202308:55

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie

Szkół i Placówek Miasta Lublin

 

 

           Szanowni Państwo,

początek nowego roku szkolnego niesie ze sobą nowe wyzwania i możliwości, a także sprzyja projektowaniu ambitnych działań. Jest to zawsze ważna i wzruszająca chwila. Pierwszy dzwonek rozpoczyna nowy etap w życiu społeczności szkolnej, daje szanse na realizowanie własnych aspiracji, zdobywanie wiedzy i zrozumienie otaczającego nas świata. Jesteśmy przekonani, że najbliższe miesiące pozwolą uczniom rozwinąć samodzielność, kreatywność i innowacyjność, a także ukształtować postawy patriotyczne i obywatelskie.

            U progu nowego roku szkolnego pragniemy życzyć Państwu Dyrektorom, Nauczycielom i Pracownikom niesłabnącej energii do podejmowania nowych wyzwań, satysfakcji z codziennej pracy i wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym. Rodzicom życzymy, by trud włożony w wychowanie młodego pokolenia zaowocował wieloma sukcesami.

            Uczniom lubelskich szkół życzymy, by wytrwale pokonywali napotkane trudności i niestrudzenie pracowali na własny sukces. Niech wysiłek włożony w zdobywanie wiedzy zainspiruje Was do tworzenia lepszej przyszłości.

 

                                                                                                  Z wyrazami szacunku

 

      Dyrektor Departamentu                                    Zastępca                                   Prezydent

       Oświaty i Wychowania                           Prezydenta Miasta Lublin                  Miasta Lublin

      Ewa Dumkiewicz-Sprawka                                 dr Mariusz Banach                         dr Krzysztof Żuk

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin

baner