W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych

Życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych
13.04.202210:48

Szanowni Państwo

Dyrektorzy, Nauczyciele i Pracownicy

Szkół i Placówek

Miasta Lublin

Szanowni Państwo,

z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych, pragniemy przekazać życzenia radości, spokoju, pogody ducha i wszelkiej pomyślności.

Niech refleksja płynąca z przeżywania tych szczególnych dni przyniesie nam ukojenie w wierze i nadziei. Życzymy Państwu, by był to czas odradzania się wiary w Chrystusa i w drugiego człowieka – byśmy mogli z ufnością patrzeć w przyszłość. Zapomnijmy choć na chwilę o otaczających nas problemach i pozwólmy, by budząca się do życia przyroda przyniosła radość i wytchnienie. Spędźmy ten czas bez pośpiechu, trosk i zmartwień, przypomnijmy sobie o tym, co naprawdę ważne i wartościowe.

Proszę przyjąć życzenia Świąt pełnych miłości, radości, optymizmu oraz wielu wspaniałych chwil spędzonych w rodzinnym gronie.

 

 Z wyrazami szacunku

Dyrektor Departamentu
Oświaty i Wychowania

Ewa Dumkiewicz-Sprawka
Zastępca Prezydenta
Miasta Lublin

dr Mariusz Banach
Prezydent
Miasta Lublin

dr Krzysztof Żuk

Pliki do pobrania

Projekt Edu Lublin

baner konkursu plastycznego