W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Dziękujemy za udział w spotkaniu konsultacyjnym. Zgłoszone uwagi.

Dziękujemy za udział w spotkaniu konsultacyjnym. Zgłoszone uwagi.
19.02.201511:27

Wczoraj odbyło się spotkanie konsultacyjne poświęcone nowej procedurze Budżetu Obywatelskiego w Lublinie. Dziękujemy za liczny udział, ciekawe pomysły i merytoryczną dyskusję.

W środę o godz. 17.00 w Ratuszu odbyło się spotkanie konsultacyjne skierowane do mieszkańców, którego przedmiotem były rozważania na temat nowej procedury Budżetu Obywatelskiego Lublina na 2016 rok. Wysoka frekwencja potwierdziła zanteresowanie procedurą drugiej edycji. Mieszkańcy przedstawili swoje pomysły na podział środków dostępnych w ramach Budżetu Obywatelskiego, zmiany w systemie głosowania oraz współpracy na rzecz większego zaangażowania przyszłych wnioskodawców.Wszystkie uwagi dotyczące nowej procedury Budżetu Obywatelskiego przekazane nam przez mieszkańców zamieszczamy w załączniku.
Proszę Pamiętać, że na Państwa uwagi i propozycyje czekamy do piątku tj. 20 lutego pod adresem mailowym: obywatelski@lublin.eu lub pocztowym: Kancelaria Prezydenta, Pl. W. Łokietka 1, 20-109 Lublin z dopiskiem Budżet Obywatelski.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych