W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Harmonogram warsztatów „Plan dla Dzielnic” w listopadzie

Harmonogram warsztatów „Plan dla Dzielnic” w listopadzie
06.11.202309:38

Miasto zaprasza na kolejne warsztaty w ramach projektu „Plan dla Dzielnic”. W najbliższych tygodniach zaplanowano spotkania z mieszkankami i mieszkańcami Wieniawy, Zemborzyc oraz Wrotkowa.

– Zapraszam mieszkanki i mieszkańców Lublina do udziału w kolejnych warsztatach „Plan dla Dzielnic”. To ostatni etap miejskiego projektu, który ma na celu podsumowanie wniosków z dotychczasowych spotkań oraz opracowanie założeń, które posłużą do przygotowania strategii rozwoju dla każdej części naszego miasta. Tym razem będziemy dyskutować o przyszłości Wieniawy, Zemborzyc oraz Wrotkowa. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do wspólnych rozmów – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Pierwszy z listopadowych warsztatów odbędzie się 15 listopada (środa) w dzielnicy Wieniawa. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 17.00 w siedzibie Rady i Zarządu Dzielnicy przy Al. Racławickich 22. Aby wziąć udział w spotkaniu należy zgłosić się poprzez formularz dostępny na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu. Zapisy potrwają do 14 listopada do godz. 12.00.

Kolejne spotkanie zaplanowano w dzielnicy Zemborzyce. Warsztaty dla mieszkanek i mieszkańców tej części miasta odbędą się 22 listopada (środa) o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 39 przy ul. Krężnickiej 156. Zapisy prowadzone są za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego na stronie www.plandladzielnic.eu do wtorku (21 listopada) do godz. 12.00.

Z kolei 29 listopada (środa) odbędą się warsztaty dla dzielnicy Wrotków. Uczestnicy spotkają się o godz. 17.00 w Szkole Podstawowej nr 30 przy ul. Nałkowskich 110. Rekrutacja na wydarzenie odbywa się do 28 listopada do godz. 12.00 poprzez stronę www.plandladzielnic.eu.

Podczas spacerów i warsztatów istnieje możliwość skorzystania z tłumacza PJM, a potrzebę taką należy zgłosić najpóźniej na 3 dni przed danym wydarzeniem, do godziny 14.00. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem telefonu 81 466 25 54 lub na adres e-mail: .

Aktualne informacje o projekcie dostępne są na stronie www.plandladzielnic.lublin.eu.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych