W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Kawa, herbata, pieczywo i konfitury czyli III śniadanie pozarządowe

Kawa, herbata, pieczywo i konfitury czyli III śniadanie pozarządowe
25.11.201509:18

Najbliższe Śniadanie poświęcone będzie dwóm tematom: porozmawiamy o integracji cudzoziemek i cudzoziemców w Polsce i o tym, jakie wyzwania w związku z tym zagadnieniem stoją przed organizacjami pozarządowymi, a także o najnowszym generatorze ofert "WITKAC". Ogłoszone zostały już pierwsze konkursy, w których oferty należy składać poprzez generator. Czy przygotowanie oferty będzie teraz prostsze? Jakie są plusy i minusy nowej formy naboru ofert? Opinie na ten temat wyrazić będzie można podczas śniadania.

Tematy przewodnie uzupełniane będą dyskusją nad innymi, ważnymi dla Państwa organizacji i całego lubelskiego środowiska pozarządowego, zagadnieniami.

Prosimy o przynoszenie ze sobą ulubionych produktów i potraw śniadaniowych!

Serdecznie zapraszamy!

Pozarządowe Śniadania Czwartkowe to nowa inicjatywa skierowana do lubelskich organizacji. Raz w miesiącu będziemy zapraszać Państwa do nieformalnej rozmowy przy kawie i poczęstunku. Organizatorami jest Referat ds. współpracy z organizacjami pozarządowymi i partycypacji społecznej oraz Redakcja Portalu lublin.ngo.pl

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych