W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konferencja „Obywatelski Lublin – Aktywni Obywatele”

Konferencja „Obywatelski Lublin – Aktywni Obywatele”
10.12.201409:33

 

Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych i Miasto Lublin, we współpracy z Instytutem Socjologii Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II w Lublinie, serdecznie zapraszają przedstawicieli organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz mieszkańców Lublina na konferencję „OBYWATELSKI LUBLIN – AKTYWNI OBYWATELE”, podsumowującą projekt „Lubelska Busola – wyznaczanie kierunku rozwoju systemu konsultacji społecznych Gminy Lublin z organizacjami pozarządowymi” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Konferencja odbędzie się o godz. 11.00 w dn. 16 grudnia 2014 r. (wtorek) w Ratuszu w Lublinie przy Pl. Łokietka 1, Sala obrad Rady Miasta Lublin nr 2


 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych