W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lublin na Giełdzie
08.12.201511:23

Projekt "Podwórka na temat czyli czarujemy przestrzeń Dzielnicy Dziesiąta" zostanie zaprezentowany na Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów w Katowicach. Jego działania realizowane są w ramach lubelskiego Budżetu Obywatelskiego.

Ogólnopolska Giełda Projektów to coroczne wydarzenie Narodowego Centrum Kultury skierowane do wszystkich aktywnych przedstawicieli sektora kultury. Głównym celem jest wymiana doświadczeń animatorów kultury i lokalnych liderów. Kluczowym punktem programu jest prezentacja dwudziestu dobrych praktyk wybranych przez niezależny zespół merytoryczny. Tematem tegorocznej edycji są zagadnienia łączące animację z działaniami w przestrzeni publicznej. Na Giełdzie zaprezentowane będą aż trzy projektu z Lublina: Podwórka na temat czyli czarujemy przestrzeń Dzielnicy Dziesiąta, "Nowy Dom" Dzielnicowego Domu Kultury "Węglin" oraz Kaleidoscope Fundacji Teatrikon. Pierwszy z nich realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2015. Wydarzenie odbywa się w dniach 7 - 8 grudnia 2015 roku w Katowicach.

Więcej informacji o Ogólnopolskiej Giełdzie Projektów.
Więcej informacji o projekcie Podwórka na temat czyli czarujemy przestrzeń Dzielnicy Dziesiąta realizowanym z Budżetu Obywatelskiego.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych