W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Mapa punktów free wifi
22.12.201414:49

 

Trwa opracowywanie lokalizacji około 100 dodatkowych Hot Spotów, które umieszczone zostaną w przestrzeni publicznej naszego miasta. To pierwszy etap realizacji projektu M-175 Free wifi in Lublin – Bezpłatny miejski internet w Lublinie, który uzyskał najwięcej Państwa głosów spośród projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego.

Poniżej przedstawiamy Państwu opracowaną mapę zawierającą propozycje przestawione przez Wydział Informatyki Urzędu, przesłane nam przez mieszkańców oraz zaproponowane przez samego wnioskodawcę. Spośród wszystkich propozycji wybrano te, które możliwe są do realizacji z uwagi na charakter lokalizacji, jako miejsca ogólnodostępnego, oddalonego od bloków i domów mieszkalnych, własność gruntów oraz dostęp do energii elektrycznej.

Link do mapy: https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=zuPEGx14JF6o.kdVCofmlw9Ps

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych