W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Podziel się swoją opinią!
23.11.202115:21

W czasach nieustannego dzielenia nas na grupy i obozy, gdy uprzedzenia i niechęć wobec odmienności coraz częściej biorą górę, chcemy jako społeczność lokalna powiedzieć temu głośne i wyraźne „STOP!”. 

W tym celu wraz z Miastem Kraków i Miastem Wrocław wymyśliliśmy wspólny projekt, który uzyskał dofinansowanie Rady Europy – „Razem przeciwko mowie nienawiści”.  

Wierzymy, że wspólne działania i zdecydowany sprzeciw wobec nienawiści i hejtu, są teraz ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wspólnie z agencją marketingową Good Company i Collegium Civitas, przy udziale lokalnych działaczy i działaczek, ekspertów i ekspertek ze wszystkich 3 miast, wypracowaliśmy pomysł, jak wszyscy możemy przeciwdziałać mowie nienawiści. 

Zależy nam na tym, by usłyszeć, co Państwo o tym myślą. Co jeszcze powinniśmy wziąć pod uwagę? Czy nasza wizja ma szansę znaleźć uznanie innych polskich miast i rozpocząć ogólnopolski ruch przeciwko mowie nienawiści? Dlatego zapraszamy na spotkanie online, które odbędzie się w piątek, 26 listopada 2021r. o godz. 17.00 na platformie Zoom. Ogromnie liczymy na Państwa udział i z góry dziękujemy za poświęcony czas. Spotkanie nie potrwa dłużej niż 90 minut.

Link do spotkania:

"Razem przeciwko mowie nienawiści"
https://zoom.us/j/98653253198?pwd=R0RJeGd4Z2ROQ1cxNXV3WVdFcmJkUT09

ID spotkania: 986 5325 3198
Hasło: Lublin

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych