W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Poszukujemy wolontariusza bądź wolontariuszki do pomocy w procesie wypracowania nowych zasad konsultacji społecznych

Poszukujemy wolontariusza bądź wolontariuszki do pomocy w procesie wypracowania nowych zasad konsultacji społecznych
19.02.201514:56
Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych FISE we współpracy z Urzędem Miasta Lublin zapraszają do współpracy w ramach projektu Konsultacje z zasadami.

Projekt ma na celu wypracowanie skutecznych reguł konsultacji społecznych w oparciu o wysokie standardy (Kanon Konsultacji Społecznych) oraz współpracę lokalnej społeczności, organizacji pozarządowych, urzędników oraz władz miasta. 

W ramach współpracy z nami:
- przejdziesz szkolenie z zakresu konsultacji społecznych w na szczeblu lokalnym,
- zdobędziesz doświadczenie w działaniach organizacyjnych (organizacja szkoleń, seminariów, wyjazdów) i merytorycznych  (wdrażanie standardów konsultacji społecznych w samorządzie),
- poszerzysz wiedzę i praktyczne umiejętności w tematach partycypacji obywatelskiej, organizacji pozarządowych, samorządu lokalnego,
- wzbogacisz naszą wspólną pracę swoim punktem widzenia,
- podpiszesz z Fundacją Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych umowę o współpracy wolontariackiej.

Kogo poszukujemy:
Poszukujemy osób zainteresowanych tematyką partycypacji publicznej, działaniem samorządu i organizacji pozarządowych, obdarzonych zmysłem organizacyjnym i dyscypliną niezbędnych przy współorganizacji wydarzeń, współpraca z zespołem projektu, przedstawicielami organizacji pozarządowych i samorządowcami wymagać będzie otwartości i komunikatywności, oferowana współpraca jest szansą na zdobycie cennego doświadczenia, wiedzy oraz przydatnych umiejętności – stąd zależy nam na Twojej chęci rozwoju.

Oczekujemy około trzy miesięcznej współpracy. Utrzymywania stałego kontaktu z FISE oraz zaangażowanymi urzędnikami. Wsparcia w organizacji warsztatów zgodnie z przyjętym harmonogramem oraz obecności na nich. Więcej informacji o projekcie na stronie:www.konsultacjezzasadami.pl

Zgłoś się do nas wysyłając swój krótki (dosłownie kilka zdań) list motywacyjny i CV na adres: . Prosimy o dopisanie w tytule słów „Wolontariat KZZ”

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych