W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prezydent ogłosił otwarte konkursy ofert z zakresu kultury i sztuki

Prezydent ogłosił otwarte konkursy ofert z zakresu kultury i sztuki
20.11.201523:46

Zachęcamy wszystkie organizacje pozarządowe do zapoznania się z ogłoszeniami trzech konkursów ofert i złożenia w nich swoich projektów na działania w Lublinie. Ogłoszenia znajdują się w zakładce konkurs portalu www.ngo.lublin.eu w dziale kultura. Tematyka konkursów obejmuje:
1. Miasto kultury - przedsięwzięcia o zasięgu miejskim, regionalnym, ogólnopolskim i międzynarodowym w zakresie tworzenia i upowszechniania kultury w celu podniesienia jakości życia mieszkańców Lublina;
2. Obsługa miejskiego systemu informacji kulturalnych - redagowanie treści na portalu www.kultura.lublin.eu;
3. Dzielnice kultury to przedsięwzięcia o zasięgu lokalnym, których celem jest zwiększenie potencjału kulturalnego lubelskich dzielnic oraz włączenia społeczności lokalnych w proces rozwoju miasta poprzez kulturę.

Informujemy, że oferty w tych konkursach mogą być przygotowane i złożone w wersji elektronicznej na pośrednictwem platformy WITKAC. Po złożeniu oferty za pośrednictwem platformy WITKAC należy ją wydrukować i dostarczyć w terminie wskazanym w ogłoszeniu do Wydziału Kultury.

W związku z uruchomieniem platformy WITKAC zapraszamy na spotkanie informacyjne jej poświęcone. Odbędzie się ono 3 grudnia br. o godzinie 12:00, Kancelaria Prezydenta, ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), I piętro, pok. 104.

Informacje na temat konkursów:
Wydział Kultury Urzędu Miasta Lublin,
ul. Złota 2
tel: 81 466-3706, 81 466-3708, 81 466-3711, 81 466-3713.

Informacje na temat platformy WITKAC:
Kamila Kniaziowska
Kancelaria Prezydenta
ul. Bernardyńska 3 (Pałac Parysów), I piętro, pok. 107
tel: 81 466 1954
e-mail:

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych