W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Stwórzmy Radę Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin

06.09.201916:04

Od 9 września trwa głosowanie na nowe członkinie i członków Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin IV kadencji na lata 2019 – 2022. Na Wasze głosy czekamy do 20 września 2019 r.

Głosować będzie można na opublikowanej karcie do głosowania, której wzór znajduje się w załączeniu. Wydrukowane karty z listą kandydatów i kandydatek będą dostępne w Biurze Partycypacji Społecznej oraz na otwartych spotkaniach.

Kartę należy złożyć w Biurze Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3, p.107 lub w Biurze Obsługi Mieszkańców do 20 września 2019 r. do godz. 15.30. Głosować będzie można również podczas spotkania z organizacjami pozarządowymi, które odbędzie się 10 września o godz. 12 i 17 w ACK Chatka Żaka przy ul. Radziszewskiego 16 (Mała sala widowiskowa w Inkubatorze Medialno-Artystycznym). Na spotkaniu będziemy również rozmawiać o Programie Współpracy na 2020 oraz o generatorze Witkac (nie ma zapisów na spotkania).

Każda organizacja, posiadająca siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie Miasta Lublin, która prowadzi działania na rzecz mieszkańców Lublina, może głosować (poprzez swojego przedstawiciela lub przedstawicielkę) na trzech kandydatów z listy opublikowanej na portalu lublin.eu.

Głosować może jeden przedstawiciel lub przedstawicielka danej organizacji. Osoby głosujące muszą posiadać pieczęć organizacji oraz być osobami upoważnionych do składania oświadczeń woli w imieniu organizacji.

Wyniki uwzględniające ilość głosów uzyskanych przez poszczególnych kandydatów i kandydatki  oraz informacje o tym kto dostał się do składu Rady, zostaną ogłoszone na portalu lublin.eu, po zakończeniu głosowania.

Do Rady zostanie powołanych 9 osób z największą ilością głosów. W przypadku równej ilości głosów zdecyduje losowanie. Ostateczny skład Rady poznamy prawdopodobnie na początku października, po wyznaczeniu przez Prezydenta oraz Przewodniczącego Rady Miasta swoich reprezentantów.

Zapraszamy do kontaktu na lub telefonicznie pod numerem 814662550

Pliki do pobrania

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych