W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Szkolenie z tworzenia treści do mediów społecznościowych

Szkolenie z tworzenia treści do mediów społecznościowych
04.02.202216:30

Zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki organizacji pozarządowych na szkolenie on-line z tworzenia treści do mediów społecznościowych, które odbędzie się 11 lutego 2022 r. w godzinach 11.30-14.30.
Media społecznościowe są świetnym narzędziem komunikacji. Za pomocą platform takich jak Facebook, Instagram czy Tik Tok można dotrzeć z przekazem do szerokiego grona odbiorców zainteresowanych danym tematem jak i do tych, którzy do tej pory takiego zainteresowania nie wykazywali. Możliwości i narzędzi jest wiele, jednak to co najważniejsze to tworzyć takie treści, które zwracają i zatrzymują uwagę odbiorcy na dłużej niż 3 sekundy i grają z algorytmem platformy, na której publikujemy.
Podczas szkolenia będzie można dowiedzieć się o najważniejszych elementach dobrego i czytelnego kontentu, o algorytmach i dobrych praktykach. Skupimy się na Instagramie i wideo, które jest obecnie najpopularniejszą formą przekazu, pozwalającą na ciekawsze i bardziej angażujące przedstawianie tematów niż zdjęcia, długie opisy czy grafiki. Porozmawiamy o stories, reels, tik toku, o nagrywaniu i montowaniu video a także o tworzeniu grafik. Jak to robić dobrze? Jak to robić sprawnie i efektywnie? W czym to robić?
Każdy uczestnik i uczestniczka będą potrzebować do udziału w szkoleniu smartphona, (nie może być to ten, sprzęt na którym łączą się Państwo na zoom) z dostępem do internetu i dwóch aplikacji (do grafiki i do montażu, każdy po rejestracji otrzyma informację o aplikacjach).

Szkolenie poprowadzi Aleksandra Artyszuk, która zajmuje się tworzeniem kreatywnych treści wizulanych na potrzeby mediów społecznościowych. Pracuje jako specjalistka kontentu digital i wideo dla instytucji, firm, marek i osób publicznych. Więcej informacji o Aleksandrze oczywiście na instagramie, zachęcamy do odwiedzenia jej profilu i stronie internetowej allofola.pl

Na szkolenie obowiązują zapisy, które potrwają do 9 lutego 2022. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy.

Po rejestracji wszystkie osoby dostaną potwierdzenie uczestnictwa i link do spotkania on-line. Spotkanie odbędzie się na platformie zoom. 


 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych