W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Technologie.org.pl czyli jak organizacje pozarządowe mogą skorzystać ze specjalnej oferty taniego oprogramowania i sprzętu sieciowego?

Technologie.org.pl czyli jak organizacje pozarządowe mogą skorzystać ze specjalnej oferty taniego oprogramowania i sprzętu sieciowego?
02.10.201510:06

Zapraszamy na spotkanie TechKlubu Lublin, które odbędzie się 7 października 2015 roku o godzinie 18.00 w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN”, ul. Grodzka 21, w Sali Czarnej. Na dwunastym spotkaniu TechKlubu Lublin Marzena Młynarska opowie o programie Technologie.org.pl, dzięki któremu polskie organizacje pozarządowe mogą skorzystać ze specjalnej oferty taniego oprogramowania i sprzętu sieciowego.  Grzegorz Jędrek pokaże kilka pomysłów na to jak wykorzystać pakiety reklamowe od Google, które możecie otrzymać w ramach programu Technologie.org.pl.

 

Sieć TechKlubów to inicjatywa programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności pt. „Nowe Technologie Lokalnie”. Ich koordynatorem jest Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. W 16 miastach w Polsce na początku każdego miesiąca odbywają się cykliczne spotkania przedstawicielek i przedstawicieli organizacji pozarządowych, lokalnego biznesu, instytucji kultury, samorządu czy świata nauki, które podejmują kwestie wykorzystania technologii informacyjno-komunikacyjnych (Kraków, Gdańsk, Wrocław, Poznań,Toruń, Olsztyn, Rzeszów, Koszalin, Szczecin, Białystok, Suwałki, Zielona Góra, Gliwice, Kielce, Lublin, Łódź). Więcej o TechKlubach na: www.techklub.pl

 

PROGRAM SPOTKANIA:

Temat spotkania: Nowe technologie w akcji

18:00
Program Technologie.org.pl czyli produkty technologiczne dla organizacji pozarządowych - Marzena Młynarska
18:40
Reklama w Google i reklama na Facebooku – kulturalne zestawienie - Grzegorz Jędrek
19:10
Foresight technologiczny DELab Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego – zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie
19:20
Networking
 
O PRELEGENTACH:
 
Marzena Małyska
Na co dzień zajmuję się obsługą programu Technologie.org.pl od chwili rejestracji aż po końcową realizację zamówień. Wspieram organizacje w procesie uzyskiwania nowych technologii i korzystania z nich. Wierzę, że nowe technologie, a dokładnie wiedzą jak ich używać, znacznie usprawnia pracę organizacjom pozarządowym i pozwala uzyskać ich pełen potencjał.
 
Grzegorz Jędrek
Pracował jako specjalista ds. mediów społecznościowych w Dziale Promocji i Kontaktów Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II, gdzie był odpowiedzialny między innymi za kampanie rekrutacyjne w Mediach Społecznościowych (Facebook Ads)  i wyszukiwarkach internetowych (SEO, Google AdWords), oraz za budowanie wizerunku uczelni w sieci (kampanie wiralowe, prowadzenie stron i komunikacja z użytkownikami). Obecnie jest specjalistą ds. komunikacji zewnętrznej w Ośrodku „Brama Grodzka – Teatr NN”. Prowadzi zajęcia na KUL poruszające tematykę styku Nowych Mediów i literatury.
 

 

Więcej na temat spotkania:

http://www.technologielokalnie.pl/techklub/lublin/

Serdecznie zapraszamy!

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych