W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Włącz się w Dialog o Przyszłości Lublina - zorganizuj Stolik Przyszłości!

27.03.201715:08

Urząd Miasta Lublin wraz z Pracownią Miejską zapraszają do włączenia się do Dialogu o Przyszłości Lublina, który odbędzie się 21-22 kwietnia 2017 w Lublinie, w ramach Foresightu Lublin 2050.

Założeniem Dialogu jest równoległa rozmowa w możliwie wielu miejscach z możliwie wieloma osobami przy użyciu tzw. Stolików Przyszłości. Stoliki będą funkcjonować w przestrzeni miasta i znajdą się na nich arkusze do “cichej dyskusji”. Zadamy na nich kilka pytań, na które osoby uczestniczące będą mogły odpowiadać w dowolnym momencie, komentować odpowiedzi innych i zapełnić całe arkusze swoimi wyobrażeniami o Lublinie Przyszłości.

Szukamy chętnych do zorganizowania swojego Stolika Przyszłości. Zapraszamy do przyłączenia się do Dialogu: instytucje, organizacje pozarządowe, restauracje i kawiarnie, obiekty sportowe, szkoły i uczelnie, wszystkie miejsca, do których łatwo trafić i które odwiedzają mieszkańcy Lublina.

Wszystkie osoby, które zdecydują się razem z nami prowadzić Dialog o Przyszłości Lublina, zaprosimy na krótkie szkolenie z foresightu i moderowania stolików (10 kwietnia).

Jeśli chcą Państwo współtworzyć przyszłość swojego miasta, prosimy o kontakt do 5 kwietnia, z informacją o swoim Stoliku Przyszłości – wypełniając formularz, który znajduje się TUTAJ!

O tej inicjatywie przeczytacie Państwo tutaj: http://www.miasta2050.pl/stoliki-przyszlosci-dolacz-do-nas/ .