W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Wyłożenie do publicznego wglądu „Aktualizacji założeń do przyjętego planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin”

Wyłożenie do publicznego wglądu „Aktualizacji założeń do przyjętego planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin”
09.02.201510:42

Obwieszczenie Prezydenta Miasta Lublin o wyłożeniu do publicznego wglądu „Aktualizacji założeń do przyjętego planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin”.

Stosownie do art. 19 ust. 6 i 7 ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (j.t. Dz. U. z 2012 r. poz. 1059 z późn. zm.) zawiadamia się, że „Aktualizacja założeń do przyjętego planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin” zostanie udostępniona do publicznego wglądu w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin przy ul. Zana 38, 20-601 Lublin, I piętro, pokój nr 102, tel. (81) 466 26 36, srodowisko@lublin.eu, w dniach od 30 stycznia 2015 r. do 19 lutego 2015 r., w godzinach pracy Urzędu Miasta Lublin, tj. od poniedziałku do piątku w godz. 730 – 1530 oraz na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Lublin www.bip.lublin.eu

W czasie wyłożenia osoby i jednostki organizacyjne zainteresowane zaopatrzeniem w ciepło, energię elektryczną i paliwa gazowe na obszarze Gminy Lublin mają prawo składać wnioski, zastrzeżenia i uwagi do projektu założeń.

Wnioski, zastrzeżenia i uwagi należy składać z podaniem imienia i nazwiska oraz adresu lub nazwy jednostki organizacyjnej i adresu w formie pisemnej na adres: Wydział Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Lublin, ul. Zana 38, 20-601 Lublin lub drogą elektroniczną na adres: srodowisko@lublin.eu w terminie do 19 lutego 2015 r.

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych