W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zachęcamy do korzystania z wyników badań #POZNAJMY SIĘ ESM

Zachęcamy do korzystania z wyników badań #POZNAJMY SIĘ ESM
29.04.202209:05

Jednym z podstawowych założeń Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 jest uczestnictwo młodzieży, rozumiane jako aktywny udział w pracy nad ostatecznym kształtem programu Europejskiej Stolicy Młodzieży  Lublin 2023 i jego współrealizacją. Badanie aktywności młodych ludzi w Lublinie jest jednym z pierwszych takich działań. Jego wyniki dają obraz Lublina widziany oczami młodzieży. Tego rodzaju ocena będzie kontynuowana w kolejnych latach. Pozwoli sprawdzić jakie działania związane z Europejskiej Stolicy Młodzieży Lublin 2023 wpłynęły na miasto. Informacje o potrzebach, refleksje i pomysły pomogą rozwijać dalej współpracę na linii młodzież - miasto, wspólnie tworzyć rozwiązania dla miasta przyjaznego młodym ludziom.

Dziękujemy Państwu za udział w badaniach, dzielenie się wiedzą i inspiracjami oraz zachęcanie do tego innych.
Raporty z badań (szczegółowe i podsumowujące) są już dostępne do poprania . Mają służyć wszystkim osobom, zainteresowanym działaniami młodzieżowymi, z młodzieżą i na rzecz młodzieży w naszym mieście.

Przejdź do BADAŃ!

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych