Serwis Lublin.eu używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Zestawienie uwag po zakończeniu konsultacji koncepcji dworca

07.12.201713:02

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące Dworca Metropolitalnego tzn. Zintegrowanego Centrum Komunikacyjnego dla Lublina, jakie ma powstać przy ul. Dworcowej. Uwagi drogą elektroniczną były zgłaszane do północy 6 grudnia 2017 r. Łącznie na adres mejlowy wpłynęło 30 uwag.

- Dziękuję za wszystkie zgłoszone uwagi a także udział w spotkaniu konsultacyjnym. Cieszą mnie zarówno głosy pozytywne jak i uwagi krytyczne, każda z nich będzie przeanalizowana. Mieszkańcy wskazują na elementy obu koncepcji, które należałoby poprawić. Jednocześnie pojawiają się głosy wskazujące jasno, która koncepcja jest bliższa konkretnym osobom. Liczę na to, że końcowy efekt jaki uzyskamy w postaci gotowego projektu, będzie pewnego rodzaju kompromisem, który spełni oczekiwania mieszkańców naszego miasta – mówi Krzysztof Żuk, Prezydent Miasta Lublin.

Uwagi obecnie są analizowane przez zespół odpowiadający za realizację tej inwestycji. Do końca grudnia planowane jest opublikowanie odpowiedzi na wszystkie uwagi. Wskażą one, która z przedstawionych koncepcji będzie rozwijana i jakie zmiany zostaną w niej uwzględnione. \

W załączeniu znajduje się zestawienie 30 uwag, jakie wpłynęły na adres konsultacje@lublin.eu.

Pliki do pobrania

zestawienie uwag Dworzec całość.pdf
zestawienie uwag po zakończonych konsultacjach - 30 uwag i opinii