W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Zgłoś swoją propozycję!!! Zbieramy pomysły na realizację projektów BO....

Zgłoś swoją propozycję!!! Zbieramy pomysły na realizację projektów BO....
09.12.201412:33

 

Rozpoczynamy realizację projektów złożonych do Budżetu Obywatelskiego, które zwyciężyły w państwa głosowaniu. Naszym pierwszym zadaniem będzie wyznaczenie lokalizacji bezpłatnych punktów dostępu do internetu, nasadzeń drzew oraz śmietników w Lublinie.

Zbieramy Państwa pomysły na lokalizację punktów dostępu do internetu, które realizowane będą w ramach projektu M 175 Free wifi in Lublin – Bezpłatny Miejski Internet w Lublinie. Przy wyborze lokalizacji należy pamiętać, że wskazane miejsca muszą być miejscami użyteczności publicznej, ogólnie dostępne i oddalone od bloków i domów mieszkalnych. Na pomysły czekamy do 17.12.2014r.  Można je przesyłać także bezpośrednio do wnioskodawcy na adres:

Jeśli na sercu leży Państwu kwestia ochrony środowiska i czystości naszego miasta, czekamy na propozycje lokalizacji nasadzeń "1000 drzew dla Lublina" (projekt M 246 ) oraz śmietników w ramach projektu M 24 "300 tysięcy złotych na dodatkowe śmietniki na ulicach Lublina". Przy podawaniu lokalizacji pamiętajmy, iż musza to być tereny tzw. miejskie.

Na Państwa propozycje czekamy do 17 grudnia 2014 roku pod adresem obywatelski@lublin.eu oraz na naszym profilu na Facebooku https://www.facebook.com/Budzetobywatelskiwlublinie

Pełne opisy projektów w zakładce Budżet Obywatelski.

 

Facebook Obywatelski Lublin

NGO.PL - portal ogranizacji pozarządowych