W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konsultacje społeczne dotyczące ewentualnych zmian w regulaminie Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin

Konsultacje społeczne dotyczące ewentualnych zmian w regulaminie Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin
10.10.201713:02

Prezydent Miasta Lublin ogłasza konsultacje społeczne z mieszkańcami Miasta Lublin w przedmiocie zmiany uchwały nr 196/XIII/2011 Rady Miasta Lublin z dnia 8 września 2011 r. w sprawie określenia organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin oraz trybu powoływania jej członków

1.Przedmiot konsultacji społecznych:
Zmiana uchwały nr 196/XIII/2011 Rady Miasta Lublin z dnia 8 września 2011 r. w sprawie określenia organizacji i trybu działania Rady Działalności Pożytku Publicznego Miasta Lublin oraz trybu powoływania jej członków.
2.Cel konsultacji społecznych:
Celem konsultacji społecznych jest wypracowanie propozycji zmian w ww. uchwale.
3. Termin konsultacji społecznych:
Konsultacje społeczne trwają od 11 października 2017 r. do 31 stycznia 2018 r.

4. Formy konsultacji społecznych:
1) przyjmowanie opinii i wniosków na piśmie, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: konsultacje@lublin.eu;
2) otwarte spotkania publiczne z mieszkańcami i mieszkankami Lublina w siedzibie Biura Partycypacji Społecznej przy ul. Bernardyńskiej 3 w dniach:
- 14 grudnia 2017 r. o godz. 17:00,
- 16 stycznia 2018 r. o godz. 17:00.

5.Komórka organizacyjna Urzędu Miasta Lublin wyznaczona do przeprowadzenia konsultacji społecznych:
Biuro Partycypacji Społecznej
Urząd Miasta Lublin
ul. Bernardyńska 3
20-109 Lublin

6. Inne niezbędne informacje:
1) Wszelkie dodatkowe informacje będą publikowane na stronie www.lublin.eu.
2) Uchwała w sprawie zmian której ogłasza się konsultacje społeczne, wraz z załącznikami jest dostępna na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Lublin.
3) W przypadku potrzeby organizacji dodatkowych form konsultacji informacje na ten temat będą publikowane w sposób przewidziany w uchwale nr 722/XXVIII/2017 Rady Miasta Lublin z dnia 30 marca 2017 r. w sprawie trybu i zasad przeprowadzania konsultacji społecznych z Mieszkańcami Miasta Lublin.

Pliki do pobrania