W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Porozmawiajmy o Wąwozie Pokoleń - spotkanie podsumowujące

Porozmawiajmy o Wąwozie Pokoleń - spotkanie podsumowujące
17.12.201914:01

Zapraszamy na spotkanie podsumowujące proces partycypacyjnego tworzenia koncepcji zagospodarowania zieleni i małej architektury w Wąwozie Pokoleń ( Mały Wąwóz poniżej Ośrodka MOSiR Globus w stronę ulicy Nowomiejskiej). Spotkanie odbędzie się w czwartek, 19 grudnia, o godzinie 18.00, zapraszamy  do kawiarni Creamy, przy ul. Rymwida 8. Będzie przedświątecznie, z aromatyczną kawą i ciastem. Ciekawi jesteśmy Państwa uwag i komentarzy. Spotkanie potrwa 1,5h.

 

To projekt zgłoszony do trzeciej edycji Zielonego Budżetu Miasta Lublin. W związku z wrażliwym obszarem jakim jest wąwóz oraz koniecznością uspójnienia wizji zagospodarowania tego terenu, eksperci zgłosili projekt do konsultacji społecznych. Koncepcja dotyczyła stworzenia m.in. siłowni plenerowej i placu zabaw dla najmłodszych. Wynikiem procedury konkursowej jest wybranie oferty Fundacji Teren Otwarty. Zadaniem realizacji projektu jest stworzenie wraz z mieszkańcami koncepcji zagospodarowania zielenią wąwozu.

Inofmracje dotyczące projektu na stronie: Wąwóz Pokoleń