W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Raport z przebiegu konsultacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego

Raport z przebiegu konsultacji dotyczących Budżetu Obywatelskiego
23.12.202108:25

Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące przeznaczenia części wydatków z budżetu Miasta Lublin na wskazane przez Mieszkańców i Mieszkanki projekty mieszczące się w kompetencjach Miasta Lublin. Celem konsultacji było wypracowanie wspólnie z Mieszkańcami i Mieszkankami propozycji zmian w uchwale nr 56/III/2019 Rady Miasta Lublin z dnia 31 stycznia 2019 r. w sprawie Budżetu Obywatelskiego Miasta Lublin (z późn. zm).
Konsultacje społeczne trwały od 8 do 30 listopada 2021 roku.

Przez cały czas trwania konsultacji przyjmowano opinie na piśmie, w tym poprzez internet oraz ustanie do protokołu.

W ramach konsultacji przeprowadzono otwarte spotkanie, które odbyło się w formie online, 24 listopada 2021 r. o godz. 17.00.

Komórką organizacyjną Urzędu Miasta Lublin wyznaczoną do przeprowadzenia konsultacji społecznych było Biuro Partycypacji Społecznej.

Raport z przebiegu konsultacji wraz z zestawieniem wniesionych uwag został zamieszczony również na stronie bip.lublin.eu .

Pliki do pobrania