W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Spotkanie on-line "Konsultacje - Zrównoważona mobilność miejska"

Spotkanie on-line "Konsultacje - Zrównoważona mobilność miejska"
26.10.202016:43

Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców do udziału w otwartym spotkaniu on-line „Konsultacje - Zrównoważona mobilność miejska

Spotkanie stanowi pierwszą część kilkuetapowych konsultacji społecznych dot. tworzenia dokumentów Planu Zrównoważonej Mobilności Miasta Lublin na lata 2022-2026 oraz Strategii Mobilności Miejskiej. To moment gdzie można już zgłaszać swoje uwagi i propozycje, które wyznaczą kierunki rozwoju zrównoważonej mobilności dla Lublina. To początek prac nad stworzeniem nowych projektów dokumentów.

Spotkanie w formie on-line odbędzie się w najbliższą środę, 28 października. Głównym jego celem jest zdefiniowanie problemów i potrzeb transportowych na obszarze naszego miasta.

Rozpoczniemy równo o 14.00, ale od 13.45 będzie możliwość dołączenia i przetestowania, czy wszystko działa. Zachęcamy do tego! Przed dołączeniem do spotkania może okazać się potrzebne zainstalowanie Zooma (zajmuje to dosłownie chwilę).

Kiedy? 28 października, o godz. 14.00
Gdzie? Na platformie Zoom (link poniżej)

Linki do spotkaniach na platformie Zoom:
https://zoom.us/j/94582958847

ID: 945 8295 8847

WAŻNE!
Z uwagi na obecne wydarzenia w kraju, które mogą uniemożliwić uczestnictwo wielu mieszkankom i mieszkańcom Lublina w środowym spotkaniu, organizatorzy zdecydowali o powtórzeniu go w terminie 10 listopada o godz. 16:30.
Link do wydarzenia zostanie zamieszczony na stronie lublin.eu. Serdecznie zapraszamy.

Osoby/organizacje uczestniczące w spotkaniu:

  • Arkadiusz Niezgoda, Zastępca Dyrektora Wydziału Zarządzania Ruchem Drogowym i Mobilnością Urzędu Miasta Lublin,
  • Piotr Skrzypczak, moderator spotkania,
  • Lubelska Grupa Badawcza, moderatorki czatu,
  • Biuro Partycypacji Społecznej.

Opis dostępności:

  • spotkanie będzie tłumaczone na PJM

Inne:

  • Spotkanie będzie protokołowane. Informujemy, że udział w spotkaniach on-line jest związany z akceptacją zasad spotkania oraz wyrażeniem zgody na nagrywanie.
  • Jeśli nie możesz wziąć udziału w spotkaniu, a chcesz przedstawić swoje uwagi i opinie możesz je przesłać na adres konsultacje@lublin.eu lub planmobilnosci@lublin.eu

Kontakt:

  • Biuro Partycypacji Społecznej / konsultacje@lublin.eu

Pliki do pobrania