W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Projekt skweru przy ul. Jagiełły – konsultacje społeczne

Projekt skweru przy ul. Jagiełły – konsultacje społeczne
09.08.201715:03

Celem konsultacji społecznych jest przygotowanie projektu koncepcyjnego oraz projektu budowlano-wykonawczego skweru przy ulicy Jagiełły w Lublinie. Trwają one od 9 sierpnia do 31 grudnia 2017 r.

Konsultacje te będą prowadzone będą w formie pisemnego zgłaszania opinii i wniosków, które należy przesłać w formie elektronicznej na adres: oraz w trybie otwartych spotkań publicznych z mieszkańcami. Pierwsze spotkanie odbędzie się na terenie skweru przy ul. Jagiełły w dniu 20 sierpnia 2017 r., godz. 11:00-14:00. O kolejnych, ze stosownym wyprzedzeniem będziemy informowali mieszkańców, media oraz radę dzielnicy Felin.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, przedsiębiorców i instytucje społeczne do aktywnego udziału.

Konsultacje są realizowane we współpracy z Fundacją Możesz Więcej. Osobami odpowiadającymi za projekt skweru są architekt Michał Gdak oraz architekt krajobrazu Ewelina Gdak.

Pliki do pobrania