W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs na tytuł „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie za rok 2015”

Konkurs na tytuł „Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie za rok 2015”
08.09.201513:58

Program działań na rzecz dużych rodzin "Rodzina Trzy Plus" na terenie Miasta Lublin realizowany jest już od trzech lat. Program ten stworzył ofertę dostępu do dokonywania tańszego zakupu różnych towarów i usług, a także szerszego dostępu do dóbr kultury, sportu i rozrywki dla dużych rodzin zamieszkałych na terenie Miasta Lublin. Prowadzone działania w ramach Programu „Rodzina Trzy Plus” zintensyfikowały współpracę pomiędzy administracją samorządową a sektorem prywatnym oraz jednostkami publicznymi i przyczyniły się do wieloaspektowego wsparcia dużych rodzin. 

Fundamentem Programu jest partnerska współpraca sektora publicznego z prywatnym. Bez chęci i wdrażania się zarówno jednostek prywatnych jak i samorządowych Program nie mógłby zaistnieć. Do dnia dzisiejszego współpracę podjęły 132 podmioty (z czego 13 to instytucje miejskie). Mając świadomość, że warto promować pozytywne przykłady działalności instytucji, organizacji, prywatnych przedsiębiorców i osób działających na rzecz aktywnego życia lubelskich dużych rodzin oraz wspierania ich więzi rodzinnych, a bez wątpienia są nimi Partnerzy Programu „Rodzina Trzy Plus” powzięto pomysł organizacji Konkursu. Konkurs ma na celu wypromowanie i uhonorowanie podmiotów, które wyraziły chęć współpracy z Gminą Lublin w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus". Konkurs potrwa do 6 listopada br.

Zwracamy się do Państwa – Członków dużych rodzin z zaproszeniem do udziału w Konkursie "Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie", bo jedynie Państwo, jako odbiorcy w Programie "Rodzina Trzy Plus" mogą doświadczyć życzliwości ze strony podmiotów, które zaoferowały Państwu szeroki wachlarz ulg i zwolnień. Dzięki oddanym głosom to właśnie Państwo wybiorą i uhonorują podmioty, które przez lata swej działalności w Programie zasłużyły na Państwa największą przychylność.

W ramach Konkursu dla członków rodzin wielodzietnych rozlosowane zostaną nagrody.

Nagroda główna to 1 000 zł. Fundatorami nagród są:
I. E. Leclerc
II. Castorama
III. Teatr Osterwy w Lublinie
IV. Agit Hotel Congress & SPA
V. EncePence Pizzeria & Pub
VI. Jupi Park
Nagrody wręczone zostaną przez fundatorów podczas uroczystości finałowej przyznania Tytułu „ Podmiot Przyjazny Dużej Rodzinie za rok 2015”.

Regulamin Konkursu oraz Ankieta Konkursowa znajdują się w załączniku.
KP/BP