W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Ponownie rozdajemy bezpłatne karnety wstępu na 7 pływalni szkolnych w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus"

13.09.201912:56

W dniu 18 września br. (środa) w Wydziale Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin, w ramach Programu "Rodzina Trzy Plus" wydawane będą bezpłatne wejściówki/karnety wstępu do 7 pływalni szkolnych. Wejściówki ważne będą od września 2019 r. do czerwca 2020 r.

Karnety wydawane będą w godzinach pracy Urzędu (7.30 - 15.30) przy ul. Leszczyńskiego 20, w pokoju 301.

Do otrzymania bezpłatnych wejściówek wymagane jest posiadanie ważnych Kart "Rodzina Trzy Plus". Rodzina ubiegająca się o karnety może uzyskać maksymalnie tyle karnetów, ile jej członków posiada ważne Karty "Rodzina Trzy Plus".

Ważne! Karnety  nie należą się rodzinom posiadającym wyłącznie ogólnopolskie Karty Dużej Rodziny!

Liczba karnetów jest ograniczona. Wydział nie prowadzi zapisów na karnety. Obowiązuje system kolejkowy.

Po odbiór Karnetów zgłosić się może:

  • Osoba pełnoletnia będąca członkiem dużej rodziny posiadająca ważne Karty „Rodzina Trzy Plus”,

  • W sytuacjach niepozwalających na samodzielny odbiór karnetów przez uprawnionych, Karnety na pływalnie odebrać będą mogli wstępni (rodzice, dziadkowie), zstępni (pełnoletnie: wnuki i dzieci, w tym adoptowane) oraz pełnoletnie rodzeństwo. Osoby te powinny posiadać upoważnienia udzielone na piśmie od osoby uprawnionej do otrzymania karnetu.

Karnety wydane na okres wrzesień 2018 - czerwiec 2019 r. tracą ważność i nie podlegają przedłużeniu ani wymianie.

Szczegółowy wykaz placówek znajdą Państwo w zamieszczonym poniżej załączniku: Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2019 - czerwiec 2020.

Pliki do pobrania

_Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2019 - czerwiec 2020.pdf
Lista placówek oferujących bezpłatne wejście na basen w okresie wrzesień 2019 - czerwiec 2020