W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Prelekcje Zespołu Interdyscyplinarnego

Prelekcje Zespołu Interdyscyplinarnego
11.12.201810:44

Zespół Interdyscyplinarny ds. przeciwdziałania przemocy w rodzinie w Lublinie informuje, iż w dniu 10 grudnia 2018r., z inicjatywy Przewodniczącej Zespołu Interdyscyplinarnego w Mełgwi, członkowie Zespołu przeprowadzili prelekcję skierowaną do członków Zespołu Interdyscyplinarnego z Mełgwi, w ramach dobrych praktyk oraz wymiany doświadczeń.

Podczas spotkania przybliżono działalność Zespołu Interdyscyplinarnego w Lublinie jako Organu doradczego Prezydenta Miasta Lublin. Ponadto przedstawiciele Zespołu Interdyscyplinarnego z Mełgwi zapoznali się m. in. z zasadami współpracy w ramach grup roboczych oraz z zasadami i sposobem funkcjonowania Zespołu Interdyscyplinarnego w Lublinie. Uczestnicy spotkania wymienili także swoje uwagi i doświadczenia związane
z procedurą „Niebieskie Karty”, tak by działania na rzecz osób doświadczających przemocy, na terenie danej społeczności lokalnej miały wymiar wysoce profesjonalny.