W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
ALFA KOMPUTER s.c.
Adres: ul. Bursaki 18 lok. 32
Miejscowość: Lublin
Kod pocztowy: 20-150
Telefon: 509 433 449
Email:
Dzielnica: Czechów Południowy, Czechów Północny
Kategoria ulg: Usługi
Alfa Komputer jest dynamicznie rozwijającą się firmą. Specjalizuje się w zakresie doradztwa i sprzedaży różnorodnych urządzeń technologicznych jak i również rozwiązań systemowych wspomagających pracę sektora handlowego i usługowego. Wszystkie produkty oferowane przez firmę charakteryzują się niezawodnością i łatwą obsługą. Firma zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru urządzeń fiskalnych i prowadzeniem szkoleń z ich obsługi, a także programowaniem i fiskalizacją, oraz prowadzeniem serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego. W ofercie znaleźć można również nowoczesne systemy monitoringu i alarmu.

Zakres deklarowanych ulg/upustów

  • 10% zniżki dla posiadaczy karty Rodzina Trzy Plus na cały asortyment znajdujący się w ofercie firmy: kasy i drukarki fiskalne, komputerowe systemy sprzedaży, urządzenia do wideomonitoringu i alarmów

Oferta w ramach Lubelskiej Karty Seniora:

  • zniżka w wysokości 10% na cały asortyment