W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

LANCERTO

Adres: ATRIUM FELICITY AL. WINCENTEGO WITOSA 32
Miejscowość: Lublin
Adres www: www.lancerto.com
Dzielnica: Bronowice, Felin
Kategoria ulg: Odzież i akcesoria

Marka LANCERTO to marka mody męskiej oferująca wysokiej jakości garderobę męską oraz akcesoria zaprojektowane w niezawodnym stylu i duchu ponadczasowej elegancji (m.in. klasyczna odzież formalna oraz smart casual). W asortymencie Lancerto znaleźć można garnitury, koszule, smokingi, marynarki, swetry, płaszcze, kurtki, a także galanterię męską i szeroki wybór dodatków. Oferowane garnitury powstają w Łańcucie - w jednym z najlepszych zakładów odzieżowych na świecie pod względem jakości i technologii.

W każdym salonie na klientów czekają wykwalifikowani doradcy, którzy w profesjonalny sposób pomogą dobrać strój zarówno pod względem potrzeb jak i cech fizycznych klienta.

Zakres ulg i zwolnień

  • 10% na nieprzeceniony asortyment  (rabat nie łączy się z innymi promocjami i wyprzedażami oraz nie dotyczy kolekcji Lancerto & Mr. Vintage)

Więcej informacji w zakładce www.lancerto.com