W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Akcja „Naszym Seniorom na Święta”

Akcja „Naszym Seniorom na Święta”
10.12.202009:07

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji „Naszym Seniorom na Święta”, realizowanej przez Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej przy współpracy z Klastrem Lubelska Medycyna.

Jest to inicjatywa skierowana do mieszkańców lubelskich Domów Pomocy Społecznej. Zbiórka darów odbywa się w Rektoracie UMCS (przy portierni) i będzie prowadzona do 8 stycznia 2021 roku.

Potrzebna jest trwała żywność, ciastka pakowane, czekolady, cukierki, przekąski słone, herbaty, kawy, soki naturalnie słodzone, ciasteczka maślane, biszkopty, galaretki, kisiele, zdrowe przekąski, ciepłe skarpety, książki, kosmetyki, nowe koce i przytulanki.

Seniorzy z pewnością ucieszą się z podarunków, a przede wszystkim będą mieć świadomość, że nie są sami i jesteśmy razem z Nimi.

Więcej informacji na stronie: www.umcs.pl

Ulotka Akcji Naszym Seniorom na Świeta