W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

"Dbamy o zdrowie" kolejne spotkanie dla seniorów

"Dbamy o zdrowie" kolejne spotkanie dla seniorów
26.01.202419:59

W ramach cyklicznych spotkań "Dbamy o zdrowie", organizowanych wspólnie z Arche Hotel Lublin, serdecznie zapraszamy Seniorów i przedstawicieli organizacji pozarządowych działających na rzecz osób starszych do udziału w spotkaniu nt. przyczyn, objawów i leczenia osteoporozy. Wydarzenie odbędzie się 5 lutego (poniedziałek) w godz. 13.00 - 15.00 w Arche Hotel Lublin przy ul. Zamojskiej 30.

Spotkanie poprowadzi zespół lekarzy z Kliniki Rehabilitacji i Ortopedii Katedry Fizjoterapii i Rehabilitacji Uniwersytetu Medycznego w Lublinie.

W programie:

  • Jak sprawdzić potrzeby kości?; prowadzenie: prof. Tomasz Blicharski oraz lek. med. Karolina Turżańska
  • Wpływ witaminy D na zdrowie; prowadzenie: dr n. med. Agnieszka Posturzyńska
  • Dlaczego bolą stawy?; prowadzenie: lek.med. Adrian Możdżeń

Ze względów organizacyjnych prosimy o telefoniczne potwierdzenie obecności pod nr tel. 81 466 20 64 (p. Małgorzata Toczko) do 31 stycznia (środa). Liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.