W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Filmowe przedpołudnie z babcią i dziadkiem w Kinie Bajka

Filmowe przedpołudnie z babcią i dziadkiem w Kinie Bajka
23.01.202411:33

W niedzielne przedpołudnie 21 stycznia najmłodsi i najstarsi mieszkańcy i mieszkanki Lublina wspólnie świętowali Dzień Babci i Dziadka w kinie Bajka. Było to jedno z wielu przygotowanych przez Miasto wydarzeń w ramach miejskich obchodów Dnia Babci i Dziadka.

Aby sprawić radość naszym lubelskim seniorom wyszliśmy z propozycją, aby w ten świąteczny weekend wszystkie dzieci zaprosiły swoich dziadków do kina na najnowszą adaptację „Akademii Pana Kleksa”. Przygotowana propozycja spotkała się z dużym odzewem i entuzjazmem, a sala zapełniła się po same brzegi. Wstęp na to wyjątkowe spotkanie był bezpłatny, za okazaniem wejściówki, które rozdawaliśmy kilka dni przed planowanym wydarzeniem - mówi Sławomir Skowronek, dyrektor Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin.

Pokaz filmowy został realizowany w ramach lubelskiego Programu Rodzina Trzy Plus.