W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Fundacja Aktywności Obywatelskiej zaprasza Mieszkańców Lublina do udziału w konkursie promującym szacunek do osób starszych

Fundacja Aktywności Obywatelskiej zaprasza Mieszkańców Lublina do udziału w konkursie promującym szacunek do osób starszych
29.09.202108:58

Fundacja Aktywności Obywatelskiej zaprasza Mieszkańców Lublina do udziału w konkursie promującym szacunek do osób starszych.

Do 14 października br. do godziny 14stej trwa konkurs o pięknie, aktywności i szacunku wobec osób starszych organizowany przez Fundację Aktywności Obywatelskiej. W ramach konkursu zostanie przyznanych 15 nagród w trzech kategoriach: fotograficznej, literackiej i reklamowej. Zapraszamy wszystkich Mieszkańców Lublina do zainteresowania tematyką konkursu.

- W naszym konkursie każdy może znaleźć coś dla siebie. Jeśli ktoś z mieszkańców lubi robić zdjęcia, niech uchwyci na nich piękno osoby starszej. Osoby starsze, które lubią pisać mogą w dowolny sposób opisać swoją aktywność na emeryturze. Natomiast młodzież szkół średnich może wykazać się kreatywnością w tworzeniu hasła reklamowego promującego szacunek do osób starszych – podkreśla Anna Maciąg-Pazik, wiceprezes Fundacji Aktywności Obywatelskiej, koordynatorka projektu „Osobom starszym – wsparcie i szacunek”.

Konkurs fotograficzny skierowany jest do wszystkich mieszkańców, literacki do osób starszych (powyżej 60 r.ż), na hasło reklamowe do młodzieży szkół średnich.

Prace konkursowe można zgłaszać w terminie do 14 października, do godz. 14.00 do Fundacji Aktywności Obywatelskiej, osobiście lub listownie na adres ul. Dolna 3-go Maja 6/3 20-079 Lublin lub w formie elektronicznej  na adres: fundacja-fao@o2.pl

Szczegóły, w tym regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej projektu w zakładce konkurs, na stronie internetowej organizacji, na instagramie.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 81 532 25 52 oraz w formie elektronicznej: fundacja-fao@o2.pl.

Projekt „Osobom starszym – wsparcie i szacunek”  jest dofinansowany ze środków programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni+” na lata 2021-2025 oraz ze środków Gminy Lublin.