W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Gala Tańca Zespołu Ośrodków Wsparcia

01.02.201913:52

Korzystając z uroków trwającego karnawału, 31 stycznia Zespół Ośrodków Wsparcia w Lublinie zorganizował Galę Tańca. 350 lubelskich seniorów uroczystym polonezem rozpoczęło taneczną imprezę w Hotelu Victoria.

Uczestnicy Gali Tańca to panie i panowie skupieni wokół klubów seniora działających w strukturze Zespołu Ośrodków Wsparcia. Gala tańca jest ukoronowaniem wysiłków podejmowanych podczas warsztatów, w których udział brali seniorzy. Pod okiem instruktorów od czerwca do grudnia 2018 r. zdobywali oni i doskonalili umiejętności taneczne. W programie Gali znalazły się układy taneczne w wykonaniu seniorów oraz pokazy tańca młodszego pokolenia przygotowane przez Formację Tańca Towarzyskiego „Gamza” pod kierunkiem Piotra Mochola, Studio Tańca „Casa de La Danza” pod kierunkiem Konrada Dąbskiego i Studio Tańca „Promenada” pod kierunkiem Bartosza Staszaka. Całość zakończyła fiesta taneczna prowadzona przez Piotra Mochola.

Gala Tańca to zwieńczenie realizowanego przez ZOW projektu „Aktywni i Samodzielni. Usługi społeczne i zdrowotne – tworzenie systemu pomocy środowiskowej w celu wsparcia 350 osób w podeszłym wieku” – w ramach RPO WL na lata 2014-2020.

Zdjęcia otrzymaliśmy dzięki uprzejmości redakcji Dziennika Wschodniego.