W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.Zamknij

Drukuj stronę do PDF Jesień życia jest piękna!

15.10.201910:06

Trzygodzinny seans atrakcji czekał wszystkich, którzy w sobotę 12 października zdecydowali się przyjść do Galerii Olimp, żeby wziąć udział w wydarzeniu pod tytułem „Odczaruj Jesień Życia”. Już po raz szósty Prezydent Miasta Lublin dr Krzysztof Żuk, Rada Seniorów Miasta Lublin oraz wspomniana galeria handlowa zaprosili mieszkańców w wieku senioralnym na tę wyjątkową imprezę.

Pokaz mody, stanowiący główny punkt programu, to niejedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Równie ciekawe były występy artystyczne, a w bogatej ofercie usług medycznych, profilaktycznych, form działalności kulturalnej czy aktywności sportowej przeznaczonej dla tej grupy wiekowej, każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

W pokazie mody wzięły udział osoby, które wkroczywszy w złotą jesień życia dały przykład, jak można doskonale wyglądać w tym wieku. Na wybiegu ujrzeliśmy trzynaścioro seniorów, profesjonalnie przygotowanych i wystylizowanych przez Renatę Chmielewską w oparciu o ofertę butików Galerii Handlowej Olimp. Za oprawę choreograficzną okazu odpowiadał Piotr Mochol, a modelki i modele zaprezentowali stylizacje na najróżniejsze okazje: od eleganckich strojów wizytowych, poprzez klasyczne stylizacje biznesowe, zestawy codzienne – również w wydaniu casual, aż po efektowne kreacje wieczorowe. Panie zaprezentowały też elegancki makijaż, a wszyscy stylowe fryzury.

W części artystycznej wydarzenia podziwialiśmy między innymi energetyczne układy taneczne przygotowane przez „Lubelskie Czaderki” oraz Grupę Taneczną FLOW. Oprawę wokalną zapewnili Zespół Ludowy „SŁawiniacy” oraz pani Dorota Krać. O animacje dla seniorów zadbało Lubelskie Stowarzyszenie Aktywności Międzypokoleniowej MAKI. Dla osób chcących sprawdzić swoją wiedzę i szczęście Galeria Olimp przygotowała konkurs wiedzy o Lublinie z atrakcyjnymi nagrodami.

Powiązana galeria: