W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Jubileusz 10-lecia zespołu wokalnego "Pasjonatta"

Jubileusz 10-lecia zespołu wokalnego "Pasjonatta"
23.06.202212:48

Z przyjemnością informujemy, że zespół wokalny "Pasjonatta", pod kierownictwem artystycznym Aliny Famares, obchodzi w bieżącym roku jubileusz 10-lecia. Z tej okazji, w najbliższą środę tj. 29 czerwca o godz. 18 w Domu Kultury LSM przy ul. Wallenroda 4a, odbędzie się uroczysty koncert. Wstęp jest wolny. Zapraszamy!

Zespół "Pasjonatta" powstał w 2012 roku. Jest zespołem Domu Kultury Ruta, Spółdzielni Mieszkaniowej Czuby w Lublinie, a jednocześnie działa jako klub w ramach Towarzystwa Wolnej Wszechnicy Polskiej. Uczestniczy w uroczystościach organizowanych przez władze Miasta Lublin, w domach kultury, w placówkach opiekuńczych, na festynach i zabawach. W swoim dorobku zespół ma wiele podziękowań, pucharów i medali. W 2019 roku zespół otrzymał pierwsze miejsce na Ogólnopolskim Konkursie Zespołów w Warszawie. Repertuar zespołu to głównie piosenki o charakterze rozrywkowym, a także utwory patriotyczne i religijne. Gratulujemy jubileuszu i życzymy wszystkiego najlepszego.