W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

„Konferencja edukacyjna Społeczność romska – tradycja i współczesność – edycja II”

„Konferencja edukacyjna Społeczność romska – tradycja i współczesność – edycja II”
02.11.202013:19

Gmina Lublin zakończyła realizację projektu: „Konferencja edukacyjna Społeczność romska – tradycja i współczesność – edycja II” w ramach Programu Integracji Społeczności Romskiej w Polsce na lata 2014-2020. Głównym działaniem projektu była wideokonferencja, która odbyła się 23 października br. Zapis wideo znajduje się pod następującym linkiem: https://cloud.lublin.eu/nextcloud/index.php/s/MakFRPp2wECFsqp. Aby odtworzyć nagranie, po kliknięciu w link należy wpisać hasło o treści Nagranie123!

Zachęcamy do zapoznania się z ciekawymi doświadczeniami Miasta Wrocław w zakresie współpracy ze społecznością romską, a także z prezentacją przedstawiciela Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na temat nowej odsłony Programu Integracji Społeczności Romskiej w Polsce na lata 2021-2030.

W ramach projektu sfinansowany został także reportaż nt. społeczności romskiej w Lublinie. Jego autorką jest utytułowana wieloma nagrodami w Polsce i na świecie pani redaktor Katarzyna Michalak. Emisja programu odbyła się 24 października br. Audycji można odsłuchać pod następującym linkiem: otwórz link

Zapraszamy!