W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Konkurs plastyczny dla Seniorów „Otwórz drzwi swojej domowej galerii !”

Konkurs plastyczny dla Seniorów „Otwórz drzwi swojej domowej galerii !”
24.05.202114:48

Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych  Urzędu Miasta Lublin wraz z Zespołem Ośrodków Wsparcia w Lublinie zaprasza wszystkich lubelskich seniorów do udziału w konkursie plastycznym „Otwórz drzwi swojej domowej galerii !”. Celem konkursu jest zaprezentowanie prac stworzonych w zaciszu domowym, w czasie trwania pandemii oraz stworzonych na potrzeby konkursu.

Temat przewodni oraz technika plastyczna wykonania prac konkursowych jest dowolna. Konkurs ma charakter otwarty i adresowany jest do osób w wieku 60+ mieszkających w Lublinie. Mogą wziąć w nim udział zarówno profesjonaliści zawodowo zajmujący się plastyką i rękodziełem, jak i amatorzy pasjonaci.

Pracę wraz z formularzem konkursowym należy przesłać lub dostarczyć osobiście (w godzinach 8:00 - 14:30) na adres: Dzienny Dom Senior+ ul. Jana Pawła II 11 Lublin.

Na odpowiedzi czekamy do 16 lipca 2021 r.

Zwycięzcy wybrani głosami powołanego jury, zostaną ogłoszeni do dnia 27 lipca br. na stronie internetowej organizatorów konkursu.

Regulamin wraz z załącznikami w formie papierowej dostępny do pobrania w Dziennym Domu Senior+ oraz w sekretariacie Wydziału Inicjatyw i Programów Społecznych Urzędu Miasta Lublin przy ul. Leszczyńskiego 23.

Do wygrania atrakcyjne nagrody.

Zasady konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym poniżej w załączeniu.

Pliki do pobrania