W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Lubelski Dzień Babci i Dziadka

Lubelski Dzień Babci i Dziadka
21.01.201908:03

Zapraszamy Babcie i Dziadków wraz z Wnukami do wspólnego świętowania Dnia Babci i Dziadka. Spotkanie z tej okazji odbędzie się 21 stycznia o godzinie 16:00 w sali koncertowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie przy ul. G. Narutowicza 32a. Zapraszamy również do udziału w kolejnych wydarzeniach, które są zaplanowane w związku z tym świętem.

Uroczystość ma służyć nie tylko wyrażeniu Babciom i Dziadkom wdzięczności za trud opieki nad wnukami i okazywane im serce, ale także pokazać, jak ważne miejsce w pokoleniowym łańcuchu tradycji i wartości pełnią przedstawiciele starszego pokolenia. Zapraszamy do wspólnego podziwiania występów artystycznych o charakterze międzypokoleniowym, w wykonaniu dzieci, młodzieży i seniorów - naszych kochanych Babć i Dziadków.

Program spotkania:

  • godz. 16.00 Powitanie gości
  • godz. 16.05 Pokaz rytmiczny w wykonaniu najmłodszych uczniów Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
  • godz. 16.10 Życzenia dla Babć i Dziadków - Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. społecznych
  • godz. 16.20 Koncert wokalny w wykonaniu uczniów Szkoły Muzycznej im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie
  • godz. 16.40 Występ śpiewającej Seniorki
  • godz. 16.45 Zakończenie spotkania

GORĄCO ZAPRASZAMY WSZYSTKIE BABCIE I WSZYSTKICH DZIADKÓW, RAZEM ZE SWOIMI WNUKAMI  (konieczna wcześniejsza rejestracja telefoniczna – tel. 81 466 20 61)

Kontakt: Urząd Miasta Lublin, Wydział Inicjatyw i Programów Społecznych;

nr tel. 81 466 20 61

Pliki do pobrania