W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.
Lubelskie Forum Seniora
19.09.202310:48

Czy warto inwestować w ubezpieczenie na życie? Jak połączyć dbałość o zdrowie i urodę ze skromnym budżetem? Jesień życia czy wiosna możliwości? Czy życiowy dystans to szansa dla starszej osoby? To tylko niektóre pytania, na jakie postarają się wspólnie z seniorami odpowiedzieć zaproszeni na wrześniową edycję Forum Seniora specjaliści. O nowych kierunkach w polityce senioralnej Miasta Lublin, w tym o coraz częściej pojawiającej się tendencji do deinstytucjonalizacji opowie w swoim wystąpieniu Monika Lipińska, Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych.

Forum Seniora, cykliczne wydarzenie przygotowywane z myślą o starszych mieszkańcach Lublina i ich potrzebach odbędzie się 20 września w Wyższej Szkole Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie. Rozpocznie się o godz. 9.30. W programie między innymi rozmowy o bezpieczeństwie, nowych technologiach, hobby i czworonożnych ulubieńcach.

Wydarzenie zostało przygotowane w szerokiej współpracy Miasta Lublin, lubelskich uczelni, WORD w Lublinie, placówek kultury, organizacji pozarządowych oraz Kuriera Lubelskiego.

W załączeniu plakat informacyjny i szczegółowy program.

Pliki do pobrania