W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Międzypokoleniowy pokaz mody - "Odczaruj Jesień Życia"

Międzypokoleniowy pokaz mody - "Odczaruj Jesień Życia"
11.04.201714:25

25 kwietnia (wtorek)

godz. 14.00; Galeria Olimp – INSPIRACJE NIE LICZĄ LAT... Miasteczko dla Seniora i międzypokoleniowy pokaz mody „Odczaruj Jesień Życia”

program:

  • 14.00 – 14.10 powitanie gości
  • 14.10 – 15.00 prezentacja stoisk Miasteczka dla Seniora
  • 15.00 – 16.00 występy artystyczne
  • 16.00 – 16.30 międzypokoleniowy pokaz mody
  • 16.30 – 16.45 podziękowania dla uczestników i organizatorów wydarzenia
  • 16.45 – 17.00 występy artystyczne
  • 17.00 zakończenie

Główną atrakcją imprezy będzie pokaz mody z udziałem osób starszych i dzieci, które zaprezentują się w ciekawych stylizacjach Renaty Chmielewskej, w oparciu o ofertę butików Galerii Olimp. Pokaz będzie miał niepowtarzalną oprawę, dzięki stworzonej specjalnie na tą okazję choreografii.

Modelki i modele zaprezentują stylizacje: wieczorowe, klasyczne, biznesowe oraz sportowe. Nie zabraknie też oryginalnych makijaży i fryzur.

Do dyspozycji gości będzie Miasteczko dla Seniora (w godzinach 14.00 – 17.00), oferujące możliwość wykonania podstawowych badań medycznych, zasięgnięcia informacji o profilaktyce onkologicznej, a także poznania najważniejszych zasad pierwszej pomocy przedmedycznej. Tutaj będzie również okazja do skorzystania z profesjonalnych porad kosmetyczki, fryzjera, stylisty, wizażysty i dietetyka.

W ramach Miasteczka zorganizują swoje stoiska  m.in. Biuro - Lubelskie Centrum Aktywności Obywatelskiej oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Lublinie - oferujące informacje na temat lokalnych instytucji, które prowadzą działania na rzecz aktywizacji seniorów i świadczą pomoc w różnych formach.

Powiązana galeria: