W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie stosujemy pliki cookies. Korzystanie z serwisu lublin.eu oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności.

Nadal trwają Lubelskie Dni Seniora

Nadal trwają Lubelskie Dni Seniora
14.06.201311:14


Przypominamy o nadal trwających
Lubelskich Dniach Seniora


W dniach 7-17 czerwca w Lublinie trwają Lubelskie Dni Seniora. Wydarzenie to jest kolejnym elementem szeregu realizowanych w Lublinie działań na rzecz budowania systemu oparcia społecznego dla seniorów oraz łączności  międzypokoleniowej.W tych dniach w całym mieście odbywa  się wiele  spotkań i imprez artystycznych adresowanych do środowiska seniorów,  instytucje zajmujące się różnymi sferami życia – edukacją, kulturą, sportem, medycyną, turystyką, rekreacją - otwarte są na seniorów i na działania międzypokoleniowe.Swój udział zgłosiło bardzo wiele organizacji i instytucji z różnymi  ciekawymi  propozycjami  min: szkoły, przedszkola, domy kultury, inne instytucje kulturalne, zakłady opieki zdrowotnej, instytucje pomocy społecznej, organizacje pozarządowe itd.Przygotowana jest broszura ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń organizowanych przez instytucje włączające się  i wspierające naszą akcję.
Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramem wydarzeń dostępnym na stronie internetowej Samorządu Miasta Lublin w zakładce "Urząd dla mieszkańców" i dalej w zakładce "Miasto dla Seniorów".
 
 
 
Bardzo serdecznie zapraszamy.